Przejdź do treści

FIBARO

Informacje > Nasze pliki


System FIBARO zmieni każdy dom w inteligenty, samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie wszystkim domownikom. Daje możliwość komunikowania się wszystkich urządzeń elektrycznych dając ogromne spektrum rozwiązań i zastosowań, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Kompatybilność i technologia Z-wave
daje pełną swobodę sterowania i komunikacji.

System współpracuje z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku.
Współpracuje z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy. Współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP. Po wykryciu zdarzenia system wysyła zdjęcie lub film na Twoją komórkę.


Inteligentny System
Sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia. Jako jedyny na rynku zna dokładne położenie otwarcia rolety, markizy, itp. Automatycznie się uaktualnia. Sam robi kopie zapasowe ustawień na zewnętrzne serwery. Elementy zasilane bateryjnie ze sporym wyprzedzeniem zaczną przypominać się o wymianie baterii. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie.

UWAGA:
10% RABATU NA PRODUKTY FIBARO DLA NASZYCH KLIENTÓW!
JEŚLI CHCIAŁBYŚ ZASTOSOWAĆ PRODUKTY FIBARO W REALIZACJI NASZEGO PROJEKTU
ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - DOSTANIESZ KUPON NA 10% RABATU NA PRODUKTY FIBARO
(PROMOCJA TRWA DO ODWOŁANIA I DOTYCZY WYBRANYCH SALONÓW)

Interfejs graficzny

OŚWIETLENIE
System FIBARO daje Ci możliwość sterowania całym oświetleniem w Twoim domu z ekranu Twojego telefonu. Kompatybilność naszych modułów pozwala na sterowanie każdym jednym rodzajem oświetlenia dostępnym na rynku.

KLIMAT
Steruj temperaturą w pomieszczeniu i stwórz sobie odpowiedni klimat. Dzięki systemowi FIBARO możesz zaoszczędzić energię grzejąc pomieszczenia, w których aktualnie przebywasz.

ROLETY
Steruj roletami z pomocą Systemu Fibaro. System także wykrywa czy okna są zamknięte czy otwarte. Dzięki czemu zawsze zostaniesz powiadomiony o otwartym oknie wtedy kiedy powinno być zamknięte.

PODLEWANIE OGRODU
Ustaw podlewaczki o konkretnej godzinie tak by podlewały Twój ogród wtedy kiedy ty będziesz odpoczywał w domu. Nie będziesz musiał już wiecej pamiętać o podlewaniu ogrodu teraz System Fibaro zrobi to za Cebie.

INTERCOM
Umozliwi Ci ciągły kontakt z domownikami i Twoimi Gośćmi. Zawołaj syna na obiad czy zaproś Gości na grilla.

BEZPIECZEŃSTWO
Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, zarządzaj systemem alarmowym i monitoringu.

MULTIMEDIA
Steruj każdym multimedialnym urządzeniem w swoim domu z ekranu Twojego telefonu.

Instalacja systemu jest bezinwazyjna. Nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji. Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.
Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Monitoring

Umożliwia integrację z istniejącym systemem alarmowym.
System FIBARO to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki integracji wszystkich naszych urządzeń mamy możliwość stałego kontaktu i pełnej kontroli nad naszym domem z dowolnego miejsca na ziemi. Nie obawiaj się czy masz w domu intruza lub czy zapomniałeś wyłączyć światło w sypialni.

KAMERY
Dzięki kamerom IP bedziesz mógł oglądać Swój dom z każdego miejsca na ziemi. Miej widok na dom gdy Ciebie nie ma i miej nad nim pełna kontrolę


CZUJNIKI RUCHU
Zastosuj  w połączeniu z urządzeniami FIBARO

CZUJNIKI DYMU
Urządzenia te w połączeniu z innymi urządzeniami FIBARO dają większe możliwości.

FIBARO to system stworzony w POLSCE...


"przez Polaków i dla Polaków. Nie myśl, że musi być drogi. Co prawda nie produkujemy go w Chinach, lecz w fabryce pod Poznaniem, z czego zresztą jesteśmy dumni, jednak mimo wszystko według danych z marca 2011 roku, jest najtańszy na rynku"

FIBARO


aby uzyskać bliższe informacje
lub kupon rabatowy
skontaktuj się z nami

oddzwonimy lub odpiszemy
najszybciej jak to będzie możliwe

Wróć do spisu treści